Tavandan Su Akıyor

By Su Kaçağı Tesisat In Su Kaçağı No comments

Müşterilerimizin bazılarından gelen şikayetlerden bir ve Tavandan su akıyor problemidir. Kimi zaman damlacık şeklinde şimdi zamanda yoğun bir su akıntısı Bazen üst kattaki komşunuzun dairesinden olabilir. bunun birden fazla nedeni vardır. Öncelikle üst katta su kaçağı oluşmuş ve bir yol bularak bulunduğunuz dairenin tavanında damlayarak dışarı vermiştir. İkinci sorun ise üst kattaki dairede banyo ve Islak zeminlerde giderdi bir Kaçak oluşup sizin dairenize yansımış olmasıdır.

Tavandan Su Akıyor

Tavandan Su Akıyorsa Ne Yapmalıyım?

Eğer siz de bu sorunla karşı karşıya iseniz Öncelikle yapmanız gereken komşu dairenizi uyarılmalıdır. su akıntısı yüksek oranda ise üst kattaki vanaların kapatılması gerekmektedir. Bunun dışında bireysel olarak Kendi başınıza yapabileceğiniz çok fazla şey bulunmamaktadır. İstanbul su kaçağı tespiti servisi veren firmamızı arayarak hemen destek isteyebilirsiniz. Uzmanlarımız üst katta oluşan ve tavandan su akmasına neden olan kaçağın yerini özel cihazla tespit edecek ve nokta tespit olarak bulacaktır.

İster üst katta herhangi bir daire bulunsun veya bulunmasın çatı olsa dahi su kaçağı yaşanabilir. Tava sorunları su kaçağı için en zor tespiti yapılan bölgelerden biridir. Kimi zaman lambaların etrafından kimi zaman tavan köşelerinden su sızıntıları görülmektedir. Bu zorlu ve ciddi sorun için vaktinizi kesinlikle boşa harcamayın. Ayrıca paranızın da boşa gitmemesi için kesinlikle Su kacagı için uzman profesyonel tesisat firmasından hizmet alın. İşletmemiz tavandan su akıyor probleminize uzun vadeli kalıcı çözümler getirecektir.

Tavanda Akan Suyun Yerini Kırmadan Buluyoruz

Tavandan akan suyun yerini biz dahil birçok tesisatçı Elbette bulabilir. ancak burada önemli olan nokta su kaçağını yerini kırmadan ve yapıya ciddi zararlar vermeden çözmektir. Bunun içinde kameralı su kaçağı tespiti cihazlarında gerek duyulmaktadır. Su kaçağı tesisat firması olarak profesyonel cihazlar ve deneyimli ekiplerle bu hizmeti vermekteyiz. Hiç bir şekilde dairenizde kırma dökme İnşaat artığı moloz oluşmasına İzin vermeyiz.

Eğer siz de tavandan su akıyor diyorsanız vakit kaybetmeyin hemen profesyonel servis mm bizi arayın. Mesai saatleri içerisinde bizlere ulaşan çağrılarda tesisat ustalarımız aynı gün adresinize gönderilmektedir.