Tesisat sistemlerinde Su Kaçağı sorunu ile bir çok kişi yüzleşir ve karşı karşıya gelir. Ancak sorun çözülemez ve önlem alındığında kalıcı bir tesisat problemi değildir. İstanbul da yeni yapılarda ve eski türdeki bina ve inşatlarda sıkla Su Sızıntıları ve kaçakları oluşmaktadır. Su Kaçağı Tesisat ekibimize hafta boyunca bir çok İstanbul semtinde bu doğrultuda talep ve servis istekleri ulaşmaktadır. Gelen istekler kimi zaman oturumda bulunan dairelerden kimi zamanda iş merkezlerinden gelmektedir.

su kaçağı

Su Kaçakları bir yapıda oluştuğunda her zaman anında görünmeyebilir. Yapının durvarlarında su damlacıkları gibi dışa vurabileceği gibi kimi zamanda Su Kaçağı boya dökülmesi, küflenme ve kötü koku ile kendini ele verir.

Su Kaçağı Arızası için Servis Çağırın

Su kaçakları oluşumunda bir çok kişi belki ilk defa bu sorunla karşılaşmaktadır. Bu nedenle çoğu zaman insanlar ne yapacağını bilemez. İnternet üzerinden genelde tecrübesiz olanlar araştırmaya girerler. Şayet sizlerde yapınızda sukaçağı arızası yaşıyorsanız sadece bu alanda hizmet veren tesisat firmalarından destek almanız gerekmektedir. Bazı kişiler su kaçak uzmanı firmalara değil standart su tesisatçılarına gitmektedir. Ancak Su tesisat işleri ile Su kaçağı bulma işleri arasında farklılık vardır. Su tesisatçıları su kacagini bulmak için elinde gerekli teçhizat ve teknolojik cihaz bulunmadığından sizlere performanslı hizmet veremeyebilirler. Firmamız İstanbul Su Kaçağı Tespiti için en yüksek verimde sizlere bu işçiliği sunmaktadır.

Cihazla Su Kaçakları Nasıl yapılır?

İstanbul tesisat firmaları açısından oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Bazı firmalar profesyonel servis mantısı ve düzeninde hizmet verirken kimileri ise eski usullerle devam etmektedirler. Su kaçak işlerinde doğru bir hizmeti müşterilere sağanak için kesinlikle cihaz kullanımı gereklidir. Ancak her su tesisat firmasında cihaz bulunmaz. Cihaz maliyeti nedeni ile bazı bireysel çalışan tesisat ustaları hala eski yöntemleri denemektedir. Buda evlerde ve yapılarda fayans kırma, zemin kırma gibi sorunları beraberinde getirir. Cihazla su kaçağı bulma işleminde kullanılan cihazlar tesisat boruları çevresinde gezdirili ve kaçağın tam yeri bulunur.

su kaçağım su kaçağı tesisat

Kullanılan cihazlar da özellikler görüntülü olabildiği gibi ses dinleme ve termal mantıkla çalışan su kaçağı cihazlarıda bulunmaktadır. Ses dinleme için akustik özelliği bulunan cihazlar kullanılır. Genelde SuKaçağı firmaları bu cihazı her zaman kullanmaz. Kameralı ve görüntülü cihazlardan fayda alınamadığı durumlarda bu cihazlara yönelinmektedir.

Kırmadan Su kaçak Bulma

Tesisat firmamız kesinlikle acemi ve yerel çalışan biri olmamalıdır. Basit işlemlerle yapılacak su kaçak işlerinde tekrar aynı sorunu aynı yerden bir daha alabileceğiniz gibi evin bir çok yerinde de kırma dökme yaşanabilir. Kırmadan Su Kaçağı bulma için firmanın kesinlikle bu alanda tecrübeli olması gerekir. Kullanlan cihazlarında elbette önemi son derece büyüktür. Su Kaçak tesisat İstanbul firması olarak sizlere masraf çıkarmadan kırmadan dökmeden işlem yapıyoruz.

 

1

Su Kaçağı Tespiti

İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde Su Kaçağı Tespiti servisimiz vardır.
2

Tıkanıklık Açma

Su kaçağı dışında Wc tıkanıklık, pis su gider tıkanıklığı, lavabo açma dahil tüm tıkanıklık işlerinde servisimiz vardır.
3

Kötü Koku Tespiti

Bir çok farklı nedenden dolayı tesisatınızda su kaçağı oluştuğu gibi kötü koku tespiti de oluşabilir.

su kaçağı