Yaşadığınız alanlarda su kaçağı sorunu ile karşılaştıysanız Kameralı su kaçağı tespiti yaptırmanız son derece önemlidir. İstanbul başta olmak üzere ülkemizde son yıllarda sıklıkla kullanılmakta olan kameralı sistemler birçok sorunu ortadan kaldırmıştır. Ev sahipleri için en büyük değer olan yıkım Kırım işleri bu sayede minimuma inmiş Hatta çoğu zaman yaşanmamaktadır. Kameralı cihazlar her tesisat firmasında bulunmayabilir. Bunun nedeni cihazların fiyatının yüksek olması ve her tesisat ustasının cihazları satın alamamasıdır.

kameralı su kaçağı tespiti

Neden Kameralı Cihazlala Su kaçağı Hizmeti Almalısınız?

Hiçbir kimse evinde kırma dökme moloz işleri oluşmasını istemez. bildiğiniz üzere tesisat işleri denince ilk akla gelen korkutucu durum evde tadilat oluşması ve birçok yerin kırık dökülmesidir. İstanbul su kaçağı tespiti yapan firmamız bünyesinde bulundurduğu kameralı su kaçağı tespiti cihazları ile bu endişenizi yok etmektedir. Su kaçağı İster tek bir noktadan oluşsun isterse evin birçok yerinde farklı noktalarda Kaçak veya Sızıntı oluşsun kolayca yerini tespit etmekte ve bulmaktadır. 

Kameralı cihazlar sadece nokta tespiti yapmak ve sizlere Fayda sağlamaz. aynı zamanda Önceki yıllarda günlerce süren tadilat işlerini oldukça kısa süreye indirir. tesisat ustasının Emek gücüne ve fiziki gücüne gerek duymaz. cihaz manuel olarak Elle gezdirmek suretiyle kaçağın yerleri kamera da bulunur.

kameralı su kaçağı

Kamera İle Nokta Tespiti Yapmak

Su kaçağı yaşadığınız anda Eğer tecrübesiz birinden bu su kaçağını bulmasını isterseniz birikim ve tecrübesini dayalı su kaçağını bulmaya çalışacaktır. Ancak profesyonel kameralı su kaçağı tespiti yapan firmalar ise birikim ve tecrübe den ziyade teknolojiden faydalanır ve kaçağın yerini tahminsel değil nokta tespiti yaparak bulur. Su kaçağı bulma işlerinde şayet nokta tespiti yapılmaz ise Islak zeminlerde kırarak sızıntının ilk oluştuğu yere ulaşılmaya çalışılır. Bu da ıslak zemine sahip olan mutfak ve banyo gibi alanlarda boylu boyunca kırma yapılması demektir.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi deneyimsiz tesisat firması veya ustaları eski tip usullerle sizlere çok daha fazla masraf çıkaracak işçilikler sergileyebilir. İstanbul’da oldukça yüksek sayıda su tesisat firması ve kaçak bulma şirketi bulunmaktadır. Sitemizde su kaçağı ile ile ilgili belki yüzlerce Makale ve yazıyı bulacaksınız. kısa vaktinizi ayırarak birçok detayı sitemizden öğrenebilir ve daha doğru seçimler yapmanızı sağlayacak bilgileri edinebilirsiniz.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Ne Kadardır?

kameralı su kaçağı bulmaMüşterilerimiz ve bina sahipleri için en büyük endişelerden birisi de karşılarına çıkacak maliyet ve masraflardır. Su kaçağı bulma işlerinde bazen öngörülemez fiyatlar Elbette karşısında girebilmektedir. ancak firma düzeyinde hizmet veren profesyonel tesisatçılar bu konuda Daha fazla Güven vermektedir. İstanbul’daki firmamız hem Anadolu Yakası’nda Hem de Avrupa Yakası’nda kameralı su kaçağı tespiti yapmakta ve en ekonomik ücretlerle bu hizmetleri size sağlamaktadır.  Yaşadığınız tesisat Sorunun ne olduğunu çok bilmemekle birlikte ortalama tespit ve bulma fiyatlarının 2019 yılı için 100 TL den başladığını söyleyebiliriz. Ancak kaçağın ciddiyetine göre ve oluşma alanlarına göre bunda değişiklik olabilir. Daha net su kaçağı bulma fiyatları için mutlaka bizlere ulaşıp yaşadığınız sorunu doğru anlatınız.

 

su kaçağı